هیچ وقت رابطه هايی که در اونها علاقه وجود داره به ازدواج یا حتی پیشنهاد ازدواج و یا جدی بودن وجود نداره هر وقت یه پسری رو دوست دارم دیگه به ازدواج با من فکر نمی کنه پس من نمی دونم ازدواج چجوری رخ میده آیا باید پسرو اصلا دوست نداشت تا ازدواج کرد چرا باید آدم با یکی ازدواج کنه که هیچ علاقه ای بهش نداره؟

ادامه مطلب  

آموزش قوانین حقوقی خانواده  

آموزش قوانین حقوقی خانوادهوکیل و حقوقدان خود باشیدحقوق خانواده را بدون نیاز به وکیل بیاموزیدمباحث حقوقی ازدواج و طلاقشرایط ازدواج، موانع ازدواجانواع ازدواج، حقوق زوجینانواع طلاق، جهیزیهانواع دادخواست طلاقبررسی صلاحیت دادگاهبروزترین وبسایت در رزبلاگ

ادامه مطلب  

10 مهارت برای داشتن ازدواج موفق  

ازدواج برای همه است. این زیباست وقتی دونفر متحد می گردند. ازدواج هدیه ای برای پایان دوران تجرد شماست.. اگر شما از نسل آدم و حوا هستند، خدا فرد ویژه ای را برای شما خلق کرده است ! سوال این است که آیا شما برای حضور آن فرد خاص آماده هستید؟روابط زن و مرد امروزه به سمت ازدواج پیشرفت نمی کند زیرا ما نمی دانیم چطور یک ازدواج موفق به شکست می انجامد .و چطور می توان یک تزدواج موفق داشت.

ادامه مطلب  

شرايط ازدواج دختر بدون اجازه پدر  

شرایط ازدواج دختر بدون اجازه پدر چیست؟
ازدواج دختر باکره، نیازمند اجازه پدر یا جد پدری اوست؛ ولو آنکه دختر بالغ باشد. این در حالی است که چنانچه پدر یا جد پدری بدون علت موجه از دادن اجازه مضایقه کند، اجازه ایشان ساقط و در این صورت شما می توانید با معرفی کامل مردی که می خواهید با او ازدواج نمایید و شرایط نکاح و مهری که بینتان قرار داده شده است، پس از اخذ اجازه از دادگاه به دفتر ازدواج مراجعه و نسبت به ثبت ازدواج اقدام نمایید.

ادامه مطلب  

ازدواج استرالیا  

همان طور که میدانید اگر چنانچه شخصی با یکی از اتباع استرالیا ازدواج  کند میتواند اقامت استرالیا را دریافت نماید که بدیهی است شرایط و مدارک خاص خود را برای دریافت ویزای ازدواج استرالیا نیاز دارد.
ولی ازدواج با یکی از اتباع استرالیا یکی از روشهاي مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا میباشد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد اخذا اقامت استرالیا از طریق ازدواج و مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید و مطالب کاملت

ادامه مطلب  

 

ازدواج موقّت: عقد زناشویى با تعیین مدت ‌و‌ مهر
ازدواج موقت عبارت است از پیمان زناشویى كه در آن مهر و مدت معین شده باشد.
از این ازدواج بیشتر به «مُتعه» و گاهى به «نكاح متعه» یا «متعه زنان» یاد مى‌ شود.
این نوع ازدواج در پاره‌ اى از احكام و امور با ازدواج دائم مشترك است; مانند: نیاز هر دو ازدواج به صیغه و مهر (با این تفاوت كه ذكر مهر در عقد متعه شرط است; اما در عقد دائم شرط نیست)، حرمت ازدواج مادر و دختر زوجه بر شوهر، حرمت ازدواج پدر و پسر زوج بر زن

ادامه مطلب  

در نشست ازدواج روشنا مطرح شد: لزوم آسان سازی ازدواج فرزندان توسط والدین  

هشتمین نشست از سلسله جلسات ازدواج مرکز روان شناسی روشنای تبریز روز گذشته با موضوع نقش والدین در ازدواج فرزندان برگزار شد.
دکتر نیک رفتار خیابانی در این نشست با اشاره به اهمیت والدین در ازدواج افزود: نزدیک ترین و امین ترین افراد در ازدواج فرزندان همانا پدر و مادر بوده و متاسفانه شکافی که بین نسل ها وجود دارد با توجه به مقتضیات زندگی امروزی بسیار عمیق شده لذا مسئولیت والدین سخت تر از هر زمانی شده است.
وی با اشاره به اینکه نهاد هاي آموزشی کشورم

ادامه مطلب  

 

ازدواج یعنى وصلت افراد از دو جنس مختلف. ازدواج متضمن حقوق و تعهداتى است که قانون، عرف یا شرع با توجه به خصایص افراد و پیامدهاى گسستن ازدواج تعیین کرده و تشریفاتى براى آن مقرر کرده است. در تعریف ازدواج گفته مى‌شود: 'پایه‌گذار خانوادهٔ زن و شوهرى ازدواج است و آن به رابطه‌اى قانونی، عرفى یا دینى گفته مى‌شود که زن و مرد را براى شرکت دایم یا موقت در زندگى به هم پیوند مى‌دهد' . زن و شوهر را 'زوج متأهل' گویند.

ادامه مطلب  

قلعه ای به نام ازدواج  

سلام میگن ازدواج مث قلعه اس اونایی که داخلشن می خوان بیان بیرون واونایی که بیرونن میخان برن داخل!
خیلی وقتا با دوستایی برخورد م یکنم که وقتی میگم ازدواج کردم میگن بهتر راحتی!
ولی اصولن با این مدل فکر نمی سازم چون دیدم دوستانی که قبل ا زازدواجشون همش میگفتن ترشیده شدم و از این حرفها ولی وقتی ازدواج می کنن برات تجویز می کنن که راحتی!

ادامه مطلب  

به همسرت اعتماد کن/ نبود اعتماد مهمترین مشکل ازدواج / گزارش از یاسمین مولانا  

کارشناس ازدواج به نقش اعتماد در ازدواج جوانان اشاره و تصریح کرد: نبود اعتماد جزو مهمترین مشکلات ازدواج جوانان محسوب می شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هم نوا، کمال نیک رفتار خیابانی پیش از ظهر یکشنبه در هشتمین نشست از سلسله جلسات ازدواج مرکز روان شناسی روشنای تبریز اظهار داشت: والدین نقش پر رنگی در ازدواج جوانان و اعتمادسازی دارند و شاید یکی از مهمترین مسائلی که در بین زوج هاي جوان گاه و بیگاه مطرح می شود در پنهان کاری و مخفی کردن برخی مسا

ادامه مطلب  

ازدواج زود هنگام، علت ترک تحصیل دختران دانش آموز در سردشت دزفول  

ازدواج زود هنگام، علت ترک تحصیل دختران دانش آموز در سردشت دزفول
            دزفول - ایرنا - رئیس آموزش و پرورش منطقه سردشت دزفول گفت:اغلب دانش آموزان دختر منطقه سردشت بعد از گذراندن پایه ششم ازدواج کرده و ترک تحصیل می کنند.
 
        
            
به گزارش ایرنا محمدرحیم کریمی روز یکشنبه در نشست شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل در سالن جلسه فرمانداری دزفول افزود:در آموزش و پرورش منطقه سردشت از تعداد چهار هزار و 832 دانش آموز،69 نفر بازم

ادامه مطلب  

فيلم مربوط به صيغه يابي جواني براي ازدواج موقت !  

دیدن این فيلم ازدواج موقت را از دست ندهید!
 
 
در مدت معلوم (فی المدت المعلوم) فيلمی اجتماعی به کارگردانی وحید امیرخانی، نویسندگی مهدی علی‌میرزایی و تهیه‌کنندگی سید محسن جاهد و رؤیا شریف محصول سال ۱۳۹۳ ایران است.
نام این فيلم بخشی از عبارتی است که در هنگام ایجاد محرمیت شرعی، حین تعیین مدت، بویژه در آیین مُتعِه گفته می‌شود و شرحش در رساله‌هاي عملیه آمده است.
این فيلم در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۴ در سینماهاي ایران اکران شده است.
پیش از این قرار بود «

ادامه مطلب  

•486  

نمیدونم چرا این سلبریتی هاي اونور آبی(!) اصرار دارن که تا با یکی آشنا میشن ازدواج کنن؟!ازدواج کنن و با هم بمونن خوبه ها :/ اما همین کارم نمیکنن :)) میری بایوگرافی طرفُ میخونی میبینی حرم سرا راه انداخته!!چند بار آخه؟!خب همونطوری ادامه بدین!آنجلینا و برد رو ببینین عبرت بگیرید:/این همه سال با هم بودن تا ازدواج کردن فهمیدن باید جدا شن:))

ادامه مطلب  

ازدواج خوب و بد  

 

ازدواج خوب و بد  ازدواج یک راه‌حل است برای حل مسایل و مشکلاتی که قبل از ازدواج وجود دارند‎
 
هر اتفاق تکراری در زندگی، به‌خصوص اتفاقاتی که روی ضرورت رخ دادنشان توافق‌هاي جمعی وجود دارد، بدون هیچ شک و تردیدی برای حل یک یا چند مشکل به وجود می‌آیند...ازدواج هم جزو یکی از این اتفاق‌هايی است که تمام نسل‌هاي بشر در سراسر جهان روی ضرورت رخ دادن آن به توافق رسیده‌اند.به زبان خیلی ساده ازدواج یک راه‌حل است برای حل مسایل

ادامه مطلب  

سن مناسب برای ازدواج  

برای ازدواج علاوه بر نیاز به رشد جسمی و جنسی ، رشد روانی و اجتماعی نیز مورد نیاز است. در اواخر دوره نوجوانی رشد جنسی تقریبا کامل می شود و فرد توانایی تولید مثل پیدا می کند. در اواخر سنین نوجوانی اغلب دختران به فکر ازدواج می افتند، در حالیکه پسران در این سنین خواهان ازدواج نیستند. گرچه ازدواج تنها راه مشروع و سالم تأمین نیازهاي جسمی و روانی  نوجوانان است، ولی برای یک ازدواج موفق، آمادگی زیستی، روانی، مادی و اجتماعی لازم است. به همین جهت، متخص

ادامه مطلب  

فروش دانلودی طرح تحقیقی عشق و ازدواج  

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آوردبه صفحه دانلود فایل(طرح تحقیقی عشق و ازدواج)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{طرح تحقیقی عشق و ازدواج}را دانلود خواهید کرد طرح تحقیقی عشق و ازدواج مقاله آموزشی

ادامه مطلب  

برترین فایل بررسی الگوی سنی ازدواج در ایران  

شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _بررسی الگوی سنی ازدواج در ایران_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از بررسی الگوی سنی ازدواج در ایران ببرید بررسی الگوی سنی ازدواج در ایران مقاله آموزشی و دانشجویی

ادامه مطلب  

ازدواج مسخره شد!!!  

ازدواج مسخره شد از آن زمانی که احساسمان از قلبمان کوچ کرد...
درست از آن زمانی که دخترها قیمت شان با سکه مشخص شد...
از آن زمانی که سنت پیامبر شد و یک آیه شد دلیل محرمیت...
درست از همان روزی که پسرها برای اینکه گناه نکنند یاد گرفتند باید ازدواج کنند!!!
 از آن زمانی که نیاز غلبه کرد بر علاقه و ذهن هايمان فاحشه شد...
درست از همان جایی که یاد گرفتیم در آغوش دیگری بخوابیم با فکر معشوقه مان...
از زمانی که خانواده هايمان شریک زندگی ما را انتخاب کردند...
ازدواج

ادامه مطلب  

آمادگی ازدواج  

آمادگی ازدواج افراد باید آمادگی ازدواج را داشته و به بلوغ اجتماعی و عاطفی رسیده باشند‎
 
کم نیستند دختر خانم ها و آقا پسرهايی که به محض فارغ التحصیل شدن از مدرسه و در بدو ورود به دانشگاه، فکر و خیال ازدواج و تشکیل زندگی مشترک را در سر می پرورانند. جوانان پر شوری که بعضا، زود ازدواج می کنند و زود طلاق می گیرند. این حکایت خیلی از زوج هاي جوان است که این روزها، ازدواج را بهانه ای برای با هم بودن و به هم رسیدن می بینند و وقتی این با هم بودن، برا

ادامه مطلب  

کارگاه تربیت مربی -مشاوره پیش از ازدواج و بهبود روابط زوجین با استفاده از مدل جهانی DISC  

کارگاه تخصصی تربیت مربی - مشاور پیش از ازدواج برای 70 نفر از مشاورین در مشهد با همکاری خانه علوم تربیتی با حضور دکتر تفرشی ، دکتر مرادی و خانم دکتر تبریزی مهر در 2 مهرماه 95 برگزار شد که مورد استقبال مشاوران محترم قرار گرفت در این گاره 4 کیس ازدواج و تعارضات مورد تحلیل و ارزیابی با مدل دیسک قرار گرفت و نحوه تفسیر و تحلیل تست ها به مشاورین و روانشاسان محترم آموزش داده شد.

ادامه مطلب  

کارگاه تربیت مربی -مشاوره پیش از ازدواج و بهبود روابط زوجین با استفاده از مدل جهانی DISC  

کارگاه تخصصی تربیت مربی - مشاور پیش از ازدواج برای 70 نفر از مشاورین در مشهد با همکاری خانه علوم تربیتی با حضور دکتر تفرشی ، دکتر مرادی و خانم دکتر تبریزی مهر در 2 مهرماه 95 برگزار شد که مورد استقبال مشاوران محترم قرار گرفت در این گاره 4 کیس ازدواج و تعارضات مورد تحلیل و ارزیابی با مدل دیسک قرار گرفت و نحوه تفسیر و تحلیل تست ها به مشاورین و روانشاسان محترم آموزش داده شد.

ادامه مطلب  

فيلم سينمايي"ابد و يك روز"  

 
فيلم "ابد و یك روز" را می توان در امتداد فيلم "جدائی نادر از سیمین" دانست. خانه ای كه بیشتر از یك خانه، شبیه سگدونی است. معضلات اعتیاد، فلاكت و بدبختی، ازدواج زوری خواهر برای بدست آورن سرمایه كار و هزاران معضل دیگر.   
سیاه نمایی در فيلم و چیدمان دقیق اجزای آن برای نیل به هدف. 
خانه ای كه پدر آن مرده است و مادرش بشدت مریض و زمین گیر شده است. برادر بزرگ كه معتاد بوده و الان ترك كرده است. به ظاهر دلسوز است ولی در باطن و رفتار خواهرش را مجبور به ازدو

ادامه مطلب  

ازدواج‌های نامتعارف را بشناسید  

سومین گروه ازدواجهاي غیرمتعارف در عصر حاضر، ازدواج پسران با دختران بزرگ‌تر از خود است. معمولا اختلاف سنی برای ازدواج باید بین 4 تا 8 سال باشد و بزرگ‌تر بودن مرد از زن مورد قبول است.
با وجود اینكه در ازدواج، هم‌سنگ بودن و توازن رفتاری، فرهنگی، فكری، فیزیكی، ظاهری، اقتصادی، دینی، اجتماعی و خانوادگی از ضرورت‌هاي اساسی هستند، متاسفانه بسیاری از جوان‌ها به محض اینكه از جنس مخالفی خوششان می‌آید و علاقه اندكی به او پیدا می‌كنند، زمینه را بر

ادامه مطلب  

ازدواج سفید  

با عروسی سفید یا ازدواج سفید (فرانسوی) اشتباه نشود.
نوشتار(هاي) وابسته: هم‌باشی، نکاح عرفی و ازدواج حقوق مشترک
اصطلاح ازدواج سفید دو کاربرد متفاوت نو و کهن دارد : کاربرد نو نمونه فارسی زبان آن می‌باشد که «ازدواج سفید» (و گاهی ازدواج سپید) برای توصیف زندگی مشترک بدون ازدواج رسمی ست[۱] (که نباید با ازدواج عرفی یا ازدواج حقوق مشترک اشتباه

ادامه مطلب  

دو کلوم حرف جدی :دی  

این اولین باره که دارم به ازدواج فکر می کنم. ازدواج با استاد پ.ی.ا.ن.وم. ببینید اگه زنش باشم دیگه لازم نیست پول کلاس موسیقی بدم و از طرفی یه استاد پ.ی.ا.ن.و تو خونه هست همیشه و می توننیم هروز با هم تمرین کنیم.
خب کسی راهی بلد نیست؟ مثلا چجوری باشم که با من ازدواج کنه؟ من که خودمو میذارم جاش می بینم حاضر بودم با شمسی ازدواج کنم. خوشگل نیست که هست. پر تلاش نیست که هست. ماشالا از هر انگشتش یه کتاب می باره. تاکید میکنم خوشگلم هست. پس من حتما شمسی رو میگیر

ادامه مطلب  

 

قاضی: اسم؟
برشت: شما خودتون می‌دونین.
قاضی: می‌دونیم اما شما خودت باید بگی.
برشت: خب، من رو به خاطر برتولت برشت بودن محاکمه می‌کنین.
دیگه چرا باید اسمم رو بگم؟
قاضی: با این حال باید اسمتون رو بگین ، اسم؟
برشت: من که گفتم ، برشت هستم.
قاضی: ازدواج کرده‌اید؟
برشت: بله.
قاضی: با چه کسی؟
برشت: با یک زن.(خنده حضار در دادگاه)
قاضی: شما دادگاه رو مسخره می‌کنید؟
برشت: نه این طور نیست.
قاضی: پس چرا می‌گویید با یک زن ازدواج کرده‌اید؟
برشت: چون واقعا با یک زن

ادامه مطلب  

فيلم سينمايي"ابد و يك روز"  

 
فيلم "ابد و یك روز" را می توان در امتداد فيلم "جدائی نادر از سیمین" دانست. خانه ای كه بیشتر از یك خانه، شبیه سگدونی است. معضلات اعتیاد، فلاكت و بدبختی، ازدواج زوری خواهر برای بدست آورن سرمایه كار و هزاران معضل دیگر.   
سیاه نمایی در فيلم و چیدمان دقیق اجزای آن برای نیل به هدف. 
خانه ای كه پدر آن مرده است و مادرش بشدت مریض و زمین گیر شده است. برادر بزرگ كه معتاد بوده و الان ترك كرده است. به ظاهر دلسوز است ولی در باطن و رفتار خواهرش را مجبور به ازدو

ادامه مطلب  

ازدواج ، فرصت ها و چالش ها ....  

چند سال پیش از یکی از همکارا  که تازه ازدواج کرده بود سوال کردم که نظرت راجع به ازدواج چیه ؟ اون گفت که اگه فکر میکنی که تمام کارایی که دوست داری و یا لازمه رو انجام دادی  و دیگه کاری جز مردن نداری که انجام بدی  ، اون وقت برو زن بگیر...
» الان   هرکی از من بپرسه که نظرت راجع به ازدواج چیه ؟ من هم  میگم اگه کاری جز مردن نمونده که انجام نداده باشی   برو زن بگیر
» در همین راستا : 
من مطمینم که بهترین زن دنیا رو هم داشته باشی باز به این نتیجه می رسی 

ادامه مطلب  

ازدواج مسخره شد!!!  

ازدواج مسخره شد از آن زمانی که احساسمان از قلبمان کوچ کرد...
درست از آن زمانی که دخترها قیمت شان با سکه مشخص شد...
از آن زمانی که سنت پیامبر شد و یک آیه شد دلیل محرمیت...
درست از همان روزی که پسرها برای اینکه گناه نکنند یاد گرفتند باید ازدواج کنند!!!
 از آن زمانی که نیاز غلبه کرد بر علاقه و ذهن هايمان فاحشه شد...
درست از همان جایی که یاد گرفتیم در آغوش دیگری بخوابیم با فکر معشوقه مان...
از زمانی که خانواده هايمان شریک زندگی ما را انتخاب کردند...
ازدواج

ادامه مطلب  

 

 
ازدواج حتما اتفاق خوبی هست در زندگی هرکسی که اتفاق بیفتد و اگر نیفتد هم هیچ چیزی در زندگی به مخاطره نمیفتد . روزی که ازدواج کردم سرسفره ی عقد از ته دل برای عزیزترین دوستهايم ، برای خوشبختی شان دعا کردم و حالا که خبر ازدواج یکی از آنها رسید برایش غرق در شادی ام.
خوشبختیش آرزویم است....
 
 

ادامه مطلب  

دعایی برای دخترانی که امر ازدواج آنها قدری به تاخیر افتاده  

دعای #ازدواج و #بخت #گشایی #آسان و #سریع:

ادامه مطلب  

بادمجون و هلو  

یه بادمجون با یه هلو ازدواج میکنه

.
.
لابد اومدی ببینی بچشون چی درمیاد نه؟!
آخه مگه بادمجون هم ازدواج میکنه؟!
گیرم که بادمجون ازدواج هم بکنه، بنظرت هلو به این قشنگی قبول میکنه زن این سیاه نکبت بشه؟؟
بله از اطاق فرمان اشاره میكنن چون شوهر كمه... هلو قبول كرده

ادامه مطلب  

فیلم آموزش SEO حرفه ای وب سایت  

فيلم آموزش SEO حرفه ای وب سایتآموزش کامل و جامع سئو وب سایت، تمامی آن چه که باید یک مدیر سایت و وب مستر بداند. پرفروشترین محصول آموزشی: این آموزش جز بهترین آموزش هاي سئو می باشد که در اختیار کاربران وب سایت نیکان لینک، قرار گرفته است. سئو برگرفته از عبارتفرهنگ فایل

ادامه مطلب  

تأخیر ازدواج و امتحان الهی!  

آیا این مسئله درست است دخترانی که خواستگار ندارند و یا آقاپسرهايی که نمی‌توانند ازدواج کنند، به خاطر این است که مورد آزمایش و امتحان الهی قرار گرفته‌اند؟ برخی، ازدواج نکردن خودشان را به پای خدا می‌نویسند و با این توجیه دست به گناه می‌زنند. آیا واقعاً ازدواج نکردن برخی از جوانان به خاطر این است که خدا نمی‌خواهد آنان ازدواج کنند؟!

ادامه مطلب  

برترین پکیج ازدواج و موانع پیش رو - دانلود فایل  

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.با سلام،محصول دانلودی +{{برترین پکیج ازدواج و موانع پیش رو - دانلود فایل}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل برترین پکیج ازدواج و موانع پیش رو - دانلود فایل و بررسی کامل هدایت میشوید ازدواج و موانع پیش رو cerodt

ادامه مطلب  

تجارب حرفه اي مدير مسئول مركز مشاوره آرامش آقاي دكترحميدرضا ناموري درامر مشاوره قبل از ازدواج  

آقای دكتر حمیدرضا ناموری متولد 41/1/20 از سال 69  پس از اخذ مجوز انجام كار از دانشكده علوم پزشكی كاشان ، كار خودرا در كلینیك گلابچی كاشان شروع و ازهمان ابتدا علاوه بر كارهاي درمانی ،  مشاوره قبل از ازدواج خود را شروع نمود. هنوز در آن موقع زیاد مشاوره قبل از ازدواج در فرهنگ ایرانی یا كاشانی جا نیافتاده بود. بعضی از مردم آنرا كاری بیهوده و اضافی می دانستند. استدلال آنها نیز این بود كه وقتی هر دو زوج برای ازدواج راضی هستند دیگر نیازی به مشاوره قبل از

ادامه مطلب  

مشاوره قبل از ازدواج ازدواج یک مرحله بسیار مهم از زندگی است که نه تنها برای زن و شوهر، بلکه برای نسل  

ازدواج
یک مرحله بسیار مهم از زندگی است که نه تنها برای زن و شوهر، بلکه برای
نسل هاي بعد نیز سرنوشت ساز است. ازدواج عامل تکامل انسان است . پیامبر
اکرم(ص) فرمود : " هیچ بنایی در اسلام از ازدواج در نزد خدا محبوب تر نیست
". و همچنین فرمود : " هیچ بنایی نزد پروردگار از خانه ای که با ازدواج شکل
می گیرد دوست داشتنی تر نیست ".

دفتر رسمی ازدواج 64 دیر

ادامه مطلب  

ازدواج بدون اذن همسر جایز است ؟  

پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی خامنه ای: رهبر معظم انقلاب به چند استفتاء دربارۀ: «اذن همسر برای ازدواج مجدد شوهر»، «محرمیت مادر همسر دوم نسبت به فرزندان»، «حکم ماهی هاي مرده که با ماهیان صید شده مخلوط گردیده است» و... پاسخ گفتند.
 رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای آیا ازدواج موقت بدون اذن همسر جایز است؟
سرویس دینی جام نیـوز، متن سؤالات و پاسخ مقام معظم رهبری را منتشر می کند.
اذن همسر برای ازدواج مجدد شوهر
پرسش: در سند ازدواج، شوهر تعهد م

ادامه مطلب  

نحوه ازدواج شوهر در غیبت زن و بدون اطلاع زوجه  

به خاطر اعتیاد همسرم من حدود 8 سال آلمان هستم و شوهرم هنوز در ایران هست بر اساس صحبت اقوام متوجه شده ام که شوهرم سال پیش در ایران ازدواج کرده است آیا او می تواند بدون طلاق دادن من ازدواج کند؟ هم اکنون که ازدواج کرده من هم می توانم طلاق بگیرم؟تو را به خدا کمکم کنید...

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1