لباس قاسم آبادی یااشکوری ؟  

دستمال سفید ، پیشانی بند سیاه ، پاچین ( پیراهن بلند ) ، پیراهن چین دار ، پاره بده تومان ( تمبانی با11 مترپارچه همراه چندین نواررنگی ) ، جلیقه پولدار مشخصه لباس معروف به قاسم آباديست . این لباس مختص اشکوراست اما چون اشکورجاده ای نداشت ، مردم به بازار و شهردسترسی نداشتند و قاسم آباد نزدیکترین آبادي بود که جاده ماشین روداشته و هربارکه درکلاچای بازارروز بوده خانم هابااین لباس به بازارمی آمدند و این لباس زیبارابانام قاسم آبادي شناختند . این لباس د

ادامه مطلب  

// دلم تنگ است و ... //  

قاسم دلم تنگ شده برات
دلم یذرست
انگار نه انگار که دیروز باهم بودیم
دلم میخواد نازت کنم
بوست کنم
دلم تنگته
تب و لرز کردی عشق من
دلم داره از جاش درمیاد
چرا مواظب خودت نبودی قاسم ؟
تو یه تار از موهات کم شه مهدیه دق میکنه..
چرا مریض شدی قاسم؟
میدونی تمروز چننندبار گریه کردم؟

ادامه مطلب  

آموزش تصویری آهنگ شمالی قاسم آبادی با ارگ  

فروش تکی بسته آموزش تصویری آهنگ شمالی قاسم آبادي با ارگ
بسته آموزش تصویری آهنگ قاسم آبادي اجرا با ارگ
محتوای بسته:
آموزش تصویری آهنگ ،اجرای آهسته با ارگ
 فایل صوتی آهنگ با سرعت معمولی استاندارد            
نُت فارسی آسان  آهنگ            
 برگه راهنمای نُت فارسی                
        قیمت بسته کامل آهنگ قاسم آبادي  فقط  8 هزار تومان
مبلغ 8 هزار تومان را به  بهشماره كارت  
6037-6940-4941-7029  بانك صادرات  و  
5546 6155 9971 6037  بانک ملی     لینک پرداخت

ادامه مطلب  

حاج قاسم در دل بچه ها  

 
کادوی جشن تولدش رو که داشت باز می کرد فهمید که چندتا دفترهم توشه همین جور که با چسب و کاغذ کادو کلنجار می رفت که باز بشه گفت خدا کنه عکس حاج قاسم روش باشه! 
چشمش که به جلد دفتر افتاد با یه جیغ و چرخش و جهش محکم یک بوسه به عکس حاج قاسم زد! توی تمام کادوهای تولدش این دفتر براش عزیز تر بود وخوشحالترش کرد.
برام خیلی تعجب آور و البته خوشحال کننده بود که یک پسر ده ساله قهرمان زندگیش حاج قاسم سلیمانی ست٬ نه شخصیت های و به اصطلاح قهرمان های کارتونی که ز

ادامه مطلب  

سگ خودت باش  

گویند: روزی سگی داشت در چمن، علف می خورد.
سگ دیگری از کنار چمن گذشت، چون این منظره را دید، ایستاد .آخر ندیده بود که سگی علف بخورد
ایستاد و با تعجب گفت: تو که هستی؟ چرا علف می خوری؟
سگ علفخوار نگاهش کرد و گفت: من؟ من سگ قاسم خان ام
سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت:
سگ حسابی!! تو که علف می خوری، چرا سگ قاسم خانی؟
اگر جلو تو پاره استخوانی می انداخت، باز هم یک چیزی..
حالا که علف می خوری، چرا سگ قاسم خان آخه؟
 سگ او مباش؛ " سگ خودت باش"
 
 
 

ادامه مطلب  

امراض دیپلماتیکی  

در روزگاری که عمال اندیشه غربی در صدد مذاکره و واگذاری عزت و استقلال هستند یک عده با فاصله کمی از ما در حال جان دادن برای ارزشهای انقلابی اند .
قاسم سلیمانی‌ها و شیخ عیسی قاسم‌ها و سید زکزاکی‌ها و کشمیری‌ها و یمنی‌ها و ...
حضرات دل در گرو غرب دارند و اتوپیای خویش در وصال به غرب می‌بیند .
اللهم اشفع کل مریض ...

ادامه مطلب  

بابات کو؟  

تا به حال غصه دار و غمگین ندیده بودمش. همیشه دندان های صدفی سفید فاصله دارش از پس لبان خندانش دیده می شد. قرص روحیه بود! نه در تنگناها و بزبیاری ها کم می آورد و نه زیر آتش شدید و دیوانه وار دشمن. یک تنه می زد به قلب دشمن. به قول معروف خطر پیشش احساس خطر می کرد! اسمش قاسم بود. پدرش گردان دیگر بود. تره به تخمش می رود، قاسم به باباش.

ادامه مطلب  

آیا «بهاره رهنما» و «پیمان قاسم‌خانی» از هم جدا شده‌اند؟  

آیا «بهاره رهنما» و «پیمان قاسم‌خانی» از هم جدا شده‌اند؟
هانیه عرب خواهر الهام عرب مدل جنجالی اینستاگرامعکس دیدنی و جالب از کودکی نصرالله رادش

درج آگهی,درج آگهی رایگان,سايت درج آگهی,نیازمندی های همشهری,آگهی های نیازمندی های همشهری,ایستگاه آگهی,سايت آگهی,سايت آگهی رایگان,بهترین سا

ادامه مطلب  

خاطرات همرزمان شهید  

سردار شهید حمید رضا حسابیمقدم مورد عنایت ویژه سرلشکر شهید حاج قاسم میر حسینی قائم مقام لشکر ۴۱ثارالله بودند در اهواز قبل از عملیات کربلای چهار در مقر لشکر منطقه ای بنام جنگل نشسته بودیم نیروها در حال تردد بودند شهید حمیدرضا از جلو رد شد شهید حاج قاسم میرحسینی گفتند ایشان فرمانده ای خوب برای لشکر ۴۱ ثارالله خواهد بود درکربلای ۴ گفت بیاید همراه من باشد که من و شهیدحمیدرضا حسابی مقدم توفیق داشتیم درکنار یل سیستان حاج قاسم باشیم ازشروع عملیا

ادامه مطلب  

آخرین شب از مجالس سوگواری هیئت قاسم بن الحسن (ع) اریسمان برگزار شد + تصاویر  

آخرین شب از مجالس سوگواری هیئت قاسم بن الحسن (ع) اریسمان برگزار شد + تصاویر
به گزارش پایگاه خبری اریسمان نیوز، همزمان با دهه دوم محرم، پنجمین و آخرین شب از مجالس سوگواری هیئت حضرت قاسم بن الحسن (ع) اریسمان شامگاه جمعه با حضور پرشور و گسترده قشرهای مختلف در حسینیه مرکزی... بیشتر بخوانید »

طفلان بادرود

ادامه مطلب  

وداع با پیکر شهید «یدالله قاسم زاده»  

مراسم وداع با پیکر شهید «یدالله قاسم زاده» از مدافعان حرم عصر چهارشنبه سوم آذر در معراج شهداء با حضور خانواده شهید برگزار شد. مدافع حرم یدالله قاسم زاده که از رشت برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شده بود حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.
برای مشاهده ادامه تصاویر کلیک نمایید.
 

ادامه مطلب  

معرفي كتاب  

 
عنوان:روضه حضرت قاسم(ع) (قصه های شنیدنی از بچه های خوب)
 
در این داستان، «روضة حضرت قاسم(علیه‌السلام)» آمده است: «عبّاس» برای «حسین» از خاطرات «رحمت» و چگونگی راهیابی او به جبهه‌های نبرد با دشمن می‌گوید. مرحمت سیزده سال دارد، به همین دلیل به او اجازة راهیابی به جبهه‌های نبرد داده نمی‌شود. امّا مرحمت خود را به رئیس‌جمهور می‌رساند و اجازة ورود به جبهه‌ها را از ایشان می‌گیرد. مرحمت به یاد حضرت قاسم(ع) می‌افتد که چگونه توانست از «امام حسین

ادامه مطلب  

مکان های دیدنی شهرازنا  

بنا های دیدنی شهرازنا
1_امام زاده قاسم
امامزاده قاسم یکی از بناهای تاریخی استان لرستان در غرب ایران است که قدمت آن به قرن هشتم هجری و دوره ایلخانی می رسد. این آرامگاه ، در روستای امام زاده قاسم در دهستان چاپلق ( گاپله ) از توابع شهرستان ازنا و در دشت جاپلق واقع شده است . نام این روستا نیز برگرفته از همین امامزاده می باشد.
قدمت این امامزاده به دوره ایلخانی می رسد. کتیبه روی در ورودی این مقبره و نیز حاشیه های ضریح ، سال های ۷۳۸، ۸۰۸ و ۸۵۰ قمری را نش

ادامه مطلب  

پاورپوینت طرح 5 - مطالعات تطبیقی و ضوابط ساخت در منطقه قاسم آباد  

پاورپوینت طرح 5 - مطالعات تطبیقی و ضوابط ساخت در منطقه قاسم آبادبه سايت ما برای دانلود پاورپوینت طرح 5 - مطالعات تطبیقی و ضوابط ساخت در منطقه قاسم آباد خوش آمدید . امیدواریم فایل پاورپوینت طرح 5 - مطالعات تطبیقی و ضوابط ساخت در منطقه قاسم آباد برای پزوهش شما باشد .برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره محتویات این فایل ، روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنید :مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود دانلود ارزان فایل های تحقیقات دانشجویی

ادامه مطلب  

مرغک  

خواننده:
قاسم مسرور  از هرات افغانستان
 شعر مرغک از جمله شعرهای شفاهی و مردمی است که ظاهری بس ساده اما مفهوم و مضمونی بس عمیق جان مایه آن است و هر خواننده آگاه را با خود همراه می کند به خصوص اجرای زنده و زیبای خواننده و جاودانه مرد افغانستان قاسم مسرور
  هر چند شعر ظاهری تکراری دارد با هر بار خواندن و با خواننده آن همراه شدن به عمق معنای آن بیشتر پی برده می شود و مضمون اجتماعی آن در همه ی کشورهای فارسی زبان قابل درک است.

ادامه مطلب  

شباهت های قاسم سلیمانی و مالک اشتر  

مدتی هست یه عده نان به نرخ روز خور که در آسایشی که قاسم سلیمانی براشون به ارمغان آورده، زیر کولر و روی صندلی نرمشون لم دادن و مدام دارن علیه همین مرد کهجونش رو بخاطر امنیت آقایون کف دستش گذاشته مطلب می نویسند و بیانیه صادر می کنند.
این اتفاقات چیز تازه ای نیست و بارها در تاریخ تکرار شده و رزق و روزی این افراد هم از همین راه بدست میاد وگرنه باید کارتن خواب بشن. توی تاریخ شبیه ترین شخصیت به قاسم سلیمانی، مالک اشتر نخعی هست بخاطر اینکه :
1- ه

ادامه مطلب  

برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در مدارس پژوهشی آمل  

بنام ایران با پرچم سه رنگ پر معنایش
 با حضور آقای  ساداتی معاونت محترم تربیت بدنی و سلامت اداره کل ، دکتر صفایی (اداره کل) ، آقای قاسم زاده معاونت پرورشی و تربیت بدنی شهرستان آمل ، آقای حیدری کارشناس مسئول ، خانم نصری ، آقای جنیدی ، خانم خواجه پور و با حضور افتخاری جهان پهلوان قاسم رضایی (قهرمان المپیک) برگزار گردید.

ادامه مطلب  

یا قاسم ابن الحسن (ع)  

این بار طوفانی بسوی دشت عازم بود
سهم حسن از کربلا طوفان قاسم بود
عطر علی در لابلای گیسوانش داشت
از بچه های کوچه های آل هاشم بود 
مراسم شبیه خوانی تسوج- حضرت قاسم (ع) - 1395
منبع : سايت کانون بقیه الله مسجد صاحب الامر تسوج
با تشکر از مدیریت سايت کانون 

ادامه مطلب  

قاسم بن حسن(ع)  

قاسم بن حسن بن علی(ع)
قاسم فرزند امام حسن مجتبی(ع) است که در سال چهل و هفت هجری در مدینه چشم به جهان گشود. مادرش «نفیله» یا «رمله» یا «نجمه» نام داشت. دو سه سال بیشتر نداشت که پدر خود را از دست داد و مانند برادرش عبدالله در دامان سیدالشهدا پرورش یافت. در کربلا هم حضور داشت.
در شب عاشورا که امام حسین برای اصحاب خود صحبت می کردند و می فرمودند که هرکس در اینجا باشد شهید خواهد شد. قاسم که فکر می کرد جهاد فقط برای بزرگسالان است گفت:« آیا من هم فردا کشته

ادامه مطلب  

مطلبی مهم درباره صوت و نحوه تقلید از شحات محمد انور از زبان استاد صادق قاسم زاده  

بسم الله الرحمن الرحیم
از دوستان عزیزی که تو سايت دیگه هم هستن و از این سايت جدید هم حمایت میکنن کمال تشکر  رو دارم. 
 
فقط این مطلبو خدمتتون عرض کنم که سبک استاد شحات صرفا سبکی پر تحرک هست و هرکس قصد تقلید از سبک ایشان را دارد باید قبلش حتما صدای خودشون رو آماده تقلید از صوت ایشون آماده کنن و صداشون به اندازه کافی تحرک داشته باشه وگرن بعذها دچار مشکلات صوتی خواهید شد.
امیدوارم انشاالله این مطلب مورد استفادتون قرار گرفته باشه این مطل

ادامه مطلب  

بانوي طلايي ايران مدالش را به سردار قاسم سليماني اهدا کرد  

---------------------------------------------------------------------------------------- بانوی طلایی ایران مدالش را به سردار قاسم سلیمانی اهدا کرد 1. خبرگزاری آریا - بانوی طلایی ایران مدالش را به سردار قاسم ...http://www.aryanews.com/NewsFeed/2486776/بانوی-طلایی-ایران-مدالش-را-به-سردار-قاسم-سلیمانی-اهدا-کرد... گیشه سینماهای چین را هم فتح کرد; ... طلایی ایران مدالش را به سردار قاسم سلیمانی اهدا کرد 2. خبرگزاری آریا - اخبار روزنامه ها - روزنامه خوانhttp://www.aryanews.com/News/20160728162614954/newspaper.aspxسبک نمایش صفحه تنظی

ادامه مطلب  

شباهت های قاسم سلیمانی ومالک اشتر  

دتی هست یه عده نان به نرخ روز خور که در آسایشی که قاسم سلیمانی براشون به ارمغان آورده، زیر کولر و روی صندلی نرمشون لم دادن و مدام دارن علیه همین مرد که جونش رو بخاطر امنیت آقایون کف دستش گذاشته مطلب می نویسند و بیانیه صادر می کنند.
این اتفاقات چیز تازه ای نیست و بارها در تاریخ تکرار شده و رزق و روزی این افراد هم از همین راه بدست میاد وگرنه باید کارتن خواب بشن. توی تاریخ شبیه ترین شخصیت به قاسم سلیمانی، مالک اشتر نخعی هست بخاطر اینکه :
1- هم حاج ق

ادامه مطلب  

ببوگرافی استاد صادق قاسم زاده  

بسم الله الرحمن الرحیم
صادق قاسم زاده متولد ۱۳۷۹/۳/۱۶ مشهد مقدس و یکی از قاریان و موذنین برتر و نوجوان کشور است و هم اکنون در حرم مطهر رضوی تلاوت میکنند.
ایشان از سه سالگی در با حضور در جلسات متعدد قرآن فراگیر این علم بی پایان شدند.
به گفته خودشان از ده سالگی بود که تقلید سبک استاد شحات را آغاز کردند و از دوازده سالگی به صورت حرفه ای صوت و لحن را در پیش گرفتند.
جلساتی که ایشان شرکت میکنند عبارت است از مسجد فقیه سبزواری که زیر نظر استاد علی سرا

ادامه مطلب  

ببوگرافی استاد صادق قاسم زاده  

بسم الله الرحمن الرحیم
صادق قاسم زاده متولد ۱۳۷۹/۳/۱۶ مشهد مقدس و یکی از قاریان و موذنین برتر و نوجوان کشور است و هم اکنون در حرم مطهر رضوی تلاوت میکنند.
ایشان از سه سالگی در با حضور در جلسات متعدد قرآن فراگیر این علم بی پایان شدند.
به گفته خودشان از ده سالگی بود که تقلید سبک استاد شحات را آغاز کردند و از دوازده سالگی به صورت حرفه ای صوت و لحن را در پیش گرفتند.
جلساتی که ایشان شرکت میکنند عبارت است از مسجد فقیه سبزواری که زیر نظر استاد علی سرا

ادامه مطلب  

قاسم زندگی‌تان را پیدا کنید  

قاسم زندگی تان را پیدا كنید!
قدیم‌ها یک کارگر عرب داشتیم که خیلی می‌فهمید. اسمش قاسم بود. از خوزستان کوبیده بود و آمده بود تهران برای کارگری. اوایل ملات سیمان درست می‌کرد و می‌برد ور دستِ اوستا تا دیوار مستراح و حمام را علم کنند. جنم داشت. بعد از چهار ماه شد همه‌کاره‌ی کارگاه! حضور و غیاب کارگرها. کنترل انبار سفارش خرید همه چیز... قشنگ حرف می‌زد! دایره‌ی لغات وسیعی داشت تن صدایش هم خوب بود ،شبیه آلن دلون اما مهمترین خاصیتش همان بود که

ادامه مطلب  

بیان دکتر ناصر قاسم‌زاده درباره خشونت  

دکتر ناصر قاسم‌زاد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پرسش مهر رییس‌جمهور مبنی بر اینکه «خشونت از کجا نشات گرفته است؟ » افزود: در ابتدا در نهاد خانواده پدر و مادرها بیشتر باید مراقب آموزش بچه ها و قبل از آن باید به فکر تربیت خودشان باشند.

ادامه مطلب  

زندگی  

 
قدیم‌ها یک کارگر داشتم که خیلی می‌فهمید. اسمش قاسم بود. از خوزستان کوبیده بود و آمده بود تهران برای کارگری. اول‌ها ملات سیمان درست می‌کرد و می‌برد وردست اوستا تا دیوار مستراح و حمام را علم کنند. جنم داشت. بعد از چهار ماه شد همه‌کاره‌ی کارگاه. حضور و غیاب کارگرها. کنترل انبار. سفارش خرید. همه چیز. قشنگ حرف می‌زد. دایره‌ی لغات وسیعی داشت. تن صدایش هم خوب بود. شبیه آلن دلون. اما مهمترین خاصیتش همان بود که گفتم. قشنگ حرف می‌زد.
یک بار کارگر مق

ادامه مطلب  

عکس دیدنی ابوعزرائیل در کنار قاسم سلیمانی + بیوگرافی  

عکس دیدنی ابوعزرائیل در کنار قاسم سلیمانی + بیوگرافی
 
بیوگرافی قاسم سلیمانیقاسم سلیمانی که در سال ۱۳۳۶ خورشیدی در شهرستان رابر از توابع کرمان به دنیا آمد، در نوجوانی به کار بنایی مشغول بود اما پس از انقلاب سال ۱۳۵۷ به سپاه پاسداران پیوست.سردار قاسم سلیمانی در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود.وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجهٔ سرلشکری دریافت کرد. آیت الله علی خامنه‌ای رهبر ایران در تقدیر از عملکرد قاسم سلیمانی از ا

ادامه مطلب  

عکس دیدنی ابوعزرائیل در کنار قاسم سلیمانی + بیوگرافی  

عکس دیدنی ابوعزرائیل در کنار قاسم سلیمانی + بیوگرافی
 
بیوگرافی قاسم سلیمانیقاسم سلیمانی که در سال ۱۳۳۶ خورشیدی در شهرستان رابر از توابع کرمان به دنیا آمد، در نوجوانی به کار بنایی مشغول بود اما پس از انقلاب سال ۱۳۵۷ به سپاه پاسداران پیوست.سردار قاسم سلیمانی در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود.وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجهٔ سرلشکری دریافت کرد. آیت الله علی خامنه‌ای رهبر ایران در تقدیر از عملکرد قاسم سلیمانی از ا

ادامه مطلب  

قاسم بن الحسن  

شهادت حضرت قاسم بن الحسن(علیه السلام) را محضر نورانی ولی عصر (عج) و حلقه جوانه های صالحین   تسلیت عرض می نمائیم
سیدبن طاووس در اقبال الاعمال به زیارت نامه ای از امام هادی(ع) در زیارت امام حسین(ع) اشاره دارد که حضرت در بخشی از آن می فرماید: «السلام علی القاسم بن الحسن بن علی المضروب لامته حین نادی الحسین عمه فجلا علیه عمه کالصغر و هو یفحص برجلیه التراب و الحسین یقول بعدا لقوم قتلوک و من خصمهم یوم القیامه جدک و ابوک ثم قال عز و الله علی عمک ان تدعو

ادامه مطلب  

قاسم بن الحسن  

شهادت حضرت قاسم بن الحسن(علیه السلام) را محضر نورانی ولی عصر (عج) و حلقه جوانه های صالحین تسلیت عرض می نمائیم
سیدبن طاووس در اقبال الاعمال به زیارت نامه ای از امام هادی(ع) در زیارت امام حسین(ع) اشاره دارد که حضرت در بخشی از آن می فرماید: «السلام علی القاسم بن الحسن بن علی المضروب لامته حین نادی الحسین عمه فجلا علیه عمه کالصغر و هو یفحص برجلیه التراب و الحسین یقول بعدا لقوم قتلوک و من خصمهم یوم القیامه جدک و ابوک ثم قال عز و الله علی عمک ان تدعوه

ادامه مطلب  

 

اینو بخونید:قدیم‌ها یک کارگر عرب داشتم که خیلی می‌فهمید. اسمش قاسم بود. از خوزستان کوبیده بود و آمده بود تهران برای کارگری. اول‌ها ملات سیمان درست می‌کرد و می‌برد وردست اوستا تا دیوار مستراح و حمام را علم کنند. جنم داشت. بعد از چهار ماه شد همه‌کاره‌ی کارگاه. حضور و غیاب کارگرها. کنترل انبار. سفارش خرید. همه چیز. قشنگ حرف می‌زد. دایره‌ی لغات وسیعی داشت. تن صدایش هم خوب بود. شبیه آلن دلون. اما مهمترین خاصیتش همان بود که گفتم. قشنگ حرف می‌زد.


ادامه مطلب  

جزئیات تشییع پیکر شهید مدافع حرم، «یدالله قاسم زاده» در پایتخت  

«یدالله قاسم‌زاده» که چندی پیش برای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) راهی سوریه شده بود، توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.
به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «یدالله قاسم زاده» که چندی پیش برای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) راهی سوریه شده بود، روز دوشنبه اول آذرماه 95 توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. شهید یدالله قاسم زاده اصالتا اهل رشت از استان گیلان و ساکن تهران بود و مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر او نیز در محله خزانه ت

ادامه مطلب  

شعری از هاشم کرونی؛  

 
تو مدافع حرمی، قاسم سلیمانی
 
خبرگزاری تسنیم:هاشم کرونی همیشه نسبت به اجتماع خودش مسئولانه اندیشیده و سروده و نوشته، از همین نظرگاه شعری با چاشنی عشق و حماسه برای «سردار قاسم سلیمانی» سروده است.
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،  هاشم کرونی از شاعران جوان و پویای خطه شاعرپرور فارس به شمار می­رود؛ تلاش او در عرصه ادبیات انقلاب ستودنی است. حضور مؤمنانه کرونی در شب­های شعر عاشورای شیراز نیز در کارنامه ادبی وی ثبت است.
کرونی همیشه نس

ادامه مطلب  

 

قدیم‌ها یک کارگر عرب داشتم که خیلی می‌فهمید. اسمش قاسم بود. از خوزستان کوبیده بود و آمده بود تهران برای کارگری. اول‌ها ملات سیمان درست می‌کرد و می‌برد وردست اوستا تا دیوار مستراح و حمام را علم کنند. جنم داشت. بعد از چهار ماه شد همه‌کاره‌ی کارگاه. حضور و غیاب کارگرها. کنترل انبار. سفارش خرید. همه چیز. قشنگ حرف می‌زد. دایره‌ی لغات وسیعی داشت. تن صدایش هم خوب بود. شبیه آلن دلون. اما مهمترین خاصیتش همان بود که گفتم. قشنگ حرف می‌زد.
یک بار کارگر

ادامه مطلب  

آهنگ بسیار احساسی هامسی یالانیمیش از ابراهیم و قاسم جوادی  

آهنگ بسیار زیبا و احساسی هامسی یالانیمیش از ابراهیم و قاسم جوادی
تنظیم،آهنگ،میکس ومسترینگ:عباس جوادی
ترانه وگیتار:ابراهیم جوادی
دانلود با کیفیت 128                                  سايت رسمی ابراهیم جوادی

ادامه مطلب  

آهنگ بسیار احساسی هامسی یالانیمیش از ابراهیم و قاسم جوادی  

آهنگ بسیار زیبا و احساسی هامسی یالانیمیش از ابراهیم و قاسم جوادی
تنظیم،آهنگ،میکس ومسترینگ:عباس جوادی
ترانه وگیتار:ابراهیم جوادی
دانلود با کیفیت 128                                  سايت رسمی ابراهیم جوادی

ادامه مطلب  

فرزند شهیدی که سردار قاسم سلیمانی نگذاشت به سوریه برود  

*رهبر انقلاب خطاب به فرزند شهیدی که میخواست به سوریه اعزام شود: بمانید و برای نظام کار کنید
آقا اسم فرزندان شهید قنواتی را می‌آورند؛ پسر جوانی جلو می‌آید و می‌گوید حاج آقا ببخشید من تازه از کربلا آمده‌ام، سرما خوردم و برای همین با شما روبوسی نمی‌کنم.
 آقا می‌پرسد: «شما چه‌کار میکنید؟»
والّا چندبار می‌خواستیم بریم اون‌ور دیگه.
«کجا میخواستی بری؟»
بالاخره ما رو اصلاً درست کردن برای اینکه بریم این تکفیری‌ها رو بزنیم؛ ولی حاج آقا ما رو ب

ادامه مطلب  

 

 
من وقتی رو دور یک کاری بیفتم تا گندش را در نیاورم ول کن ماجرا نیستم. استثنا این بار رو خوب دوری افتاده ام که گندش بسیار خوشبو است! رو دور کتاب خریدن... کتاب های هفته پیش به کنار، دیشب دو کتاب دیگر نیز خریدم: 
زبان شناسی و ادبیات، ترجمه کوروش صفوی
انسان و سمبولهایش، یونگ
فعلا اولی را شروع کرده ام. کتابی بسیار فلسفی و البته بسیار سخت در رابطه با زبان. 
 
+ آدم شده ام...

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1